Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

04.11.2022

Öğrencilerimiz Okul Dışarıda Gününde Okul Bahçemizde Eğitici ve Eğlenceli Etkinliklere Katıldı

Anaokulu öğrencilerimiz küresel bir hareket olan ve her yıl farklı temalarla gerçekleştirilen Okul Dışarıda Günü etkinlikleri kapsamında okul bahçemizde eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşadı.

Öğrencilerimiz Okul Dışarıda Gününde Okul Bahçemizde Eğitici ve Eğlenceli Etkinliklere Katıldı

Dr. Sedat Üründül Anaokulu öğrencilerimiz küresel bir hareket olan ve her yıl farklı temalarla gerçekleştirilen Okul Dışarıda Günü etkinlikleri kapsamında okul bahçemizde eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşadı.

Yeşil bayrak ödüllü okulumuzda sadece bir gün değil yılın her günü açık havada eğitici oyunlar ve etkinliklerle ğitimlerini sürdüren öğrencilerimiz, Okul Dışarıda Gününde güzel havanın tadını çıkardı, arkadaşları ve öğretmenleri ile gönüllerince eğlendi.

Küçük yaşlardan itibaren yaşadığı dünyaya karşı saygılı, çevre sorunlarına duyarlı ve farkındalığı yüksek bireyler olarak yetiştirdiğimiz öğrencilerimiz, bu yıl  “Dünya İçin İyilik” teması ile gerçekleştirilen Okul Dışarıda Günü etkinliklerinde, doğal kaynaklarımızı nasıl koruyacağımızı, sürdürülebilir bir dünya için günlük hayatlarında neler yapmaları gerektiğini öğrendi.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat