Kadromuz

Akademik Kadro


Müdür ve Müdür Yardımcılarımız

İlkay Yılmaz
Okul Müdürü

E-posta Adresi: ilkay.yilmaz@itugvo.k12.tr

İlkay Yılmaz
Sultan Polat Kaçan
Müdür Yardımcısı

sultan.kacan@itugvo.k12.tr

Sultan Polat Kaçan
Ersin Tepret
Müdür Yardımcısı

ersin.tepret@itugvo.k12.tr 

Ersin Tepret

Bölüm/Zümre Başkanlarımız

Alin Onar
Uzman Klinik Psikolog ve PDR Bölüm Başkanı

alin.onar@itugvo.k12.tr 

Alin Onar
Emine Şahin
Anaokulu Bölüm Başkanı

emine.sahin@itugvo.k12.tr

Emine Şahin
Berna Yavuz
Hazırlık Grubu Zümre Başkanı / Satürn Sınıfı Öğretmeni

berna.yavuz@itugvo.k12.tr

Berna Yavuz
Didem Sayır
Küçük ve Orta Grup Zümre Başkanı / Delta Sınıfı Öğretmeni

didem.sayir@itugvo.k12.tr

Didem Sayır
Nalan Yaylı
İngilizce Öğretmeni ve İngilizce Bölüm Başkanı

nalan.yayli@itugvo.k12.tr 

Nalan Yaylı

Öğretmenlerimiz

Hilal Yıldızhan
Psikolog

hilal.yildizhan@itugvo.k12.tr

Hilal Yıldızhan
Ayşe Erten Cura
Psikolog

ayse.cura@itugvo.k12.tr 

Ayşe Erten Cura
Gülşen Şahin
Merkür Sınıfı Öğretmeni

gulsen.sahin@itugvo.k12.tr

Gülşen Şahin
Gülenay Kabil
Merkür Sınıfı Öğretmeni

gulenay.kabil@ituvo.k12.tr

Gülenay Kabil
Selay Bekçi
Atlas Sınıfı Öğretmeni

selay.bekci@itugvo.k12.tr

Selay Bekçi
İlke Gizem Yılmaz
Atlas Sınıfı Öğretmeni

ilke.yilmaz@itugvo.k12.tr

İlke Gizem Yılmaz
Dilek Uysal
Alfa Sınıfı Öğretmeni

dilek.uysal@itugvo.k12.tr

Dilek Uysal
S. Gizem Arslan
Alfa Sınıfı Öğretmeni

sadiye.yazgac@itugvo.k12.tr

S. Gizem Arslan
Gamze Tıkan
Delta Sınıfı Öğretmeni

gamze.tikan@itugvo.k12.tr

Gamze Tıkan
Melek Uygun
Mars Sınıfı Öğretmeni

melek.uygun@itugvo.k12.tr

Melek Uygun
Tuba Yurt Afşar
Mars Sınıfı Öğretmeni

tuba.yurt@itugvo.k12.tr

Tuba Yurt Afşar
Nazlı Seçilir
Dünya Sınıfı Öğretmeni

nazli.secilir@itugvo.k12.tr

 Nazlı Seçilir
Duygu Bekli
Dünya Sınıfı Öğretmeni

duygu.bekli@itugvo.k12.tr

Duygu Bekli
Seda Erat Boztepe
Pluton Sınıfı Öğretmeni

seda.boztepe@itugvo.k12.tr

Seda Erat Boztepe
Büşra Yılmaz
Pluton Sınıfı Öğretmeni

busra.yilmaz@itugvo.k12.tr

Büşra Yılmaz
Biyanka Peksezer
Jupiter Sınıfı Öğretmeni

biyanka.peksezer@itugvo.k12.tr

Biyanka Peksezer
Nazlı Kara
Jupiter Sınıfı Öğretmeni

nazli.kara@itugvo.k12.tr

Nazlı Kara
Nihal Altan
Satürn Sınıfı Öğretmeni

nihal.altan@itugvo.k12.tr

Nihal Altan
Gözde Çulfa
Neptün Sınıfı Öğretmeni

gozde.culfa@itugvo.k12.tr

Gözde Çulfa
Aslıhan Gül
Neptün Sınıfı Öğretmeni

aslihan.gul@itugvo.k12.tr

Aslıhan Gül
Ilgın Ünal
Uranüs Sınıfı Öğretmeni

ilgin.unal@itugvo.k12.tr 

Ilgın Ünal
Damla Kurt
Uranüs Sınıfı Öğretmeni

damla.kurt@itugvo.k12.tr

Damla Kurt
Nergis Sever
Venüs Sınıfı Öğretmeni

nergis.sever@itugvo.k12.tr 

Nergis Sever
Buse Duru
Venüs Sınıfı Öğretmeni

buse.duru@itugvo.k12.tr

Buse Duru
Selma Çakıcı
Okul Öncesi Öğretmeni

selma.cakici@itugvo.k12.tr

Selma Çakıcı
Özlem İnce
Müzik Öğretmeni

özlem.ince@itugvo.k12.tr

Özlem İnce
Beste Işıklı
Görsel Sanatlar Öğretmeni

beste.isikli@itugvo.k12.tr

Beste Işıklı
Elif Haydaroğlu
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

elif.haydaroglu@itugvo.k12.tr

Elif Haydaroğlu
Gözde Aksu
Beden Eğitimi Öğretmeni

gozde.aksu@itugvo.k12.tr

Gözde Aksu
Osman Taflan
Beden Eğitimi Öğretmeni

osman.taflan@itugvo.k12.tr

Osman Taflan
Melanie Jafernejad
İngilizce Öğretmeni

melanie.jafernejad@itugvo.k12.tr

Melanie Jafernejad
Yeraz Opan
İngilizce Öğretmeni

yeraz.opan@itugvo.k12.tr 

Yeraz Opan
Ecem Karakaş
İngilizce Öğretmeni

ecem.karakas@itugvo.k12.tr

 

Ecem Karakaş
Betül Karapıçak
İngilizce Öğretmeni

betul.karapicak@itugvo.k12.tr 

Betül Karapıçak
Sevil Tuncel
İngilizce Öğretmeni

sevil.tuncel@itugvo.k12.tr

Sevil Tuncel
Megan Dickson
İngilizce Öğretmeni

megan.dickson@itugvo.k12.tr

R. Ali Sunar
Satranç Öğretmeni

ali.sunar@itugvo.k12.tr

R. Ali Sunar
Petek Güney
Drama Öğretmeni

petek.guney@itugvo.k12.tr

Petek Güney
Cem Metin
Modern Dans Öğretmeni

cem.metin@itugvo.k12.tr

Cem Metin
Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat