Kadromuz

Akademik Kadro


Müdür ve Müdür Yardımcılarımız

İlkay Yılmaz
Okul Müdürü

E-posta Adresi: ilkay.yilmaz@itugvo.k12.tr

İlkay Yılmaz
Sultan Polat Kaçan
Müdür Yardımcısı

sultan.kacan@itugvo.k12.tr

Sultan Polat Kaçan
Ersin Tepret
Müdür Yardımcısı

ersin.tepret@itugvo.k12.tr 

Ersin Tepret

Bölüm/Zümre Başkanlarımız

Alin Onar
Uzman Klinik Psikolog ve PDR Bölüm Başkanı

alin.onar@itugvo.k12.tr 

Alin Onar
Emine Şahin
Okul Öncesi Eğitimi Öğretmeni ve Küçük Grup Zümre Başkanı

emine.sahin@itugvo.k12.tr

Emine Şahin
Ezgi Parlak
Alfa Sınıfı Öğretmeni ve Orta Grup Zümre Başkanı

ezgi.parlak@itugvo.k12.tr

Ezgi Parlak
Didem Sayır
Uranüs Sınıfı Öğretmeni ve Hazırlık Grubu Zümre Başkanı

didem.sayir@itugvo.k12.tr

Didem Sayır
Nalan Yaylı
İngilizce Öğretmeni ve İngilizce Bölüm Başkanı
Nalan Yaylı

Öğretmenlerimiz

Hilal Yıldızhan
Psikolog

hilal.yildizhan

Hilal Yıldızhan
Ayşe Erten Cura
Psikolog

ayse.cura@itugvo.k12.tr 

Ayşe Erten Cura
Damla Taner
Merkür Sınıfı Öğretmeni

damla.taner@itugvo.k12.tr

Damla Taner
S. Gizem Arslan
Merkür Sınıfı Öğretmeni

sadiye.yazgac@itugvo.k12.tr

S. Gizem Arslan
Nazlı Seçilir
Atlas Sınıfı Öğretmeni

nazli.secilir@itugvo.k12.tr

 Nazlı Seçilir
Emine Meriç
Atlas Sınıfı Öğretmeni
Emine Meriç
Buse Duru
Alfa Sınıfı Öğretmeni

buse.duru@itugvo.k12.tr

Buse Duru
Damla Kurt
Delta Sınıfı Öğretmeni

damla.kurt@itugvo.k12.tr

Damla Kurt
  Gülşen Şahin
Delta Sınıfı Öğretmeni

gulsen.sahin@itugvo.k12.tr

   Gülşen Şahin
Burcu Tahmaz
Mars Sınıfı Öğretmeni

burcu.tahmaz@itugvo.k12.tr

Burcu Tahmaz
Büşra Yılmaz
Mars Sınıfı Öğretmeni
Büşra Yılmaz
Derya Ölmez
Dünya Sınıfı Öğretmeni

derya.olmez@itugvo.k12.tr

Derya Ölmez
Selay Bekçi
Dünya Sınıfı Öğretmeni

selay.bekci@itugvo.k12.tr

Selay Bekçi
Selma Çakıcı
Nova Sınıfı Öğretmeni

selma.cakici@itugvo.k12.tr

Selma Çakıcı
Gamze Tıkan
Nova Sınıfı Öğretmeni

gamze.tikan@itugvo.k12.tr

Gamze Tıkan
Simay Şahin
Pluton Sınıfı Öğretmeni

simay.sahin@itugvo.k12.tr

Simay Şahin
Nilüfer Hürer
Pluton Sınıfı Öğretmeni

nilufer.hurer@itugvo.k12.tr

Nilüfer Hürer
Biyanka Peksezer
Venüs Sınıfı Öğretmeni

biyanka.peksezer@itugvo.k12.tr

Biyanka Peksezer
Duygu Bekli
Venüs Sınıfı Öğretmeni

duygu.bekli@itugvo.k12.tr

Duygu Bekli
Tuba Yurt Afşar
Satürn Sınıfı Öğretmeni

tuba.yurt@itugvo.k12.tr

Tuba Yurt Afşar
Dilek Uysal
Satürn Sınıfı Öğretmeni

dilek.uysal@itugvo.k12.tr

Dilek Uysal
Gözde Çulfa
Neptün Sınıfı Öğretmeni

gozde.culfa@itugvo.k12.tr

Gözde Çulfa
Seda Erat Boztepe
Neptün Sınıfı Öğretmeni

seda.boztepe@itugvo.k12.tr

Seda Erat Boztepe
Ilgın Ünal
Uranüs Sınıfı Öğretmeni
Ilgın Ünal
Berna Yavuz
Jüpiter Sınıfı Öğretmeni

berna.yavuz@itugvo.k12.tr

Berna Yavuz
Nergis Sever
Jüpiter Sınıfı Öğretmeni
Nergis Sever
Özge Gülizar Çiftçi
Galaksi Sınıfı Öğretmeni

ozge.ciftci@itugvo.k12.tr

Özge Gülizar Çiftçi
Melek Uygun
Galaksi Sınıfı Öğretmeni

melek.uygun@itugvo.k12.tr

Melek Uygun
Bircan Ay
İngilizce Öğretmeni

bircan.ay@itugvo.k12.tr

Bircan Ay
Şeyda Tunca Yıkılgan
İngilizce Öğretmeni

seyda.tunca@itugvo.k12.tr

Şeyda Tunca Yıkılgan
Ecem Karakaş
İngilizce Öğretmeni
Ecem Karakaş
Yeraz Opan
İngilizce Öğretmeni
Yeraz Opan
Melanie Jafernejad
İngilizce Öğretmeni

melanie.jafernejad@itugvo.k12.tr

Melanie Jafernejad
Betül Karapıçak
İngilizce Öğretmeni
Betül Karapıçak
Özlem İnce
Müzik Öğretmeni

özlem.ince@itugvo.k12.tr

Özlem İnce
Beste Işıklı
Görsel Sanatlar Öğretmeni

beste.isikli@itugvo.k12.tr

Beste Işıklı
Elif Haydaroğlu
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

elif.haydaroglu@itugvo.k12.tr

Elif Haydaroğlu
Gözde Aksu
Beden Eğitimi Öğretmeni

gozde.aksu@itugvo.k12.tr

Gözde Aksu
Osman Taflan
Beden Eğitimi Öğretmeni

osman.taflan@itugvo.k12.tr

Osman Taflan
Petek Güney
Drama Usta Öğreticisi

petek.guney@itugvo.k12.tr

Petek Güney
R. Ali Sunar
Satranç Usta Öğreticisi

ali.sunar@itugvo.k12.tr

R. Ali Sunar
Cem Metin
Modern Dans Usta Öğreticisi

cem.metin@itugvo.k12.tr

Cem Metin
Belgin Öztürk
Bale Usta Öğreticisi

belgin.ozturk@itugvo.k12.tr

Belgin Öztürk
Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat