Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

10.02.2021

Anaokulumuz 3.kez Avrupa Birliği Erasmus Projesine Kabul Aldı

Dr. Sedat Üründül Anaokulumuz, “Happy children's build self confidence through games and stories” başlıklı projeyle 3. kez Avrupa Birliği Projelerine ortak olmak üzere kabul aldı.

Anaokulumuz 3.kez Avrupa Birliği Erasmus Projesine Kabul Aldı

Dr. Sedat Üründül Anaokulumuz, 3. kez Avrupa Birliği Projelerine  ortak olmak üzere kabul aldı. 
 
2009-2011 Dönemi Comenius Okul Ortaklıkları Projesi, 2014-2017 Dönemi Erasmus Stratejik Okul Ortaklıkları Projesi ardından 2020-2022 dönemi  Erasmus+ Programı Okullar Arası Değişim Ortaklıkları (KA229) faaliyeti kapsamında 2020 yılı Teklif Çağrısı Döneminde sunulan “Happy children's build self confidence through games and stories” başlıklı proje ile 3. kez Avrupa Birliği Erasmus  Projesine dahil olduk. 
 
Oyun ve hikayeler ile çocukların öz güvenlerini destekleyerek, mutlu birer birey olmalarına katkı sağlamak temasıyla yürütülecek çalışmada, proje süresi boyunca konu ile ilgili olarak bir hikaye ve bir oyun planlanarak uygulanacak. 
 
Dr. Sedat Üründül Anaokulumuz tarafından tasarlanan "Proje Logosu", proje ortakları Romanya, İtalya, İspanya, Portekiz ve Slovenya ülkeleri arasında gerçekleştirilen etkinlikte en çok oyu alarak proje süresince kullanılacak logo olarak seçildi. 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat