Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Okul Yaşamı

Servis Hizmetleri


İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Dr. Sedat Üründül Anaokulu öğrencilerimizin ev ile okul ulaşımları Altur Turizm aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları olarak, anaokulundan liseye kadar tüm kademelerde, öğrencilerimizin ev/okul arasındaki ulaşımlarının güvenli ve konforlu şekilde gerçekleştirilmesi en büyük önceliklerimizdendir.

Öğrencilerimizin mutlu ve verimli bir şekilde güne başlamaları, gün sonunda evlerine güvenle ulaşmalarını sağlamak amacıyla yaptığımız detaylı çalışmalar sonucunda, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı itibarıyla okullarımızda servis hizmeti, 1976 yılından bu yana taşımalık sektöründe hizmet veren Altur Turizm tarafından gerçekleştirilmektedir.

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat