Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

03.01.2022

Öğrencilerimizden Renkli Yeni Yıl Partisi

Öğrencilerimiz 31 Aralık Cuma günü sınıflarımızda ve okulumuzun farklı alanlarında gerçekleştirilen renkli yeni yıl partisine katıldı.

Öğrencilerimizden Renkli Yeni Yıl Partisi

Minik arılarımız yeni yılın gelişini en sevdikleri  kostümleri ile kutladı. Sınıflarımızda ve okulumuzun farklı alanlarında gerçekleştirilen yeni yıl kutlama etkinliklerinde öğrencilerimiz doyasıya eğlendi. 

Öğretmenleri ve arkadaşları ile sevdikleri şarkılar eşliğinde dans eden, oyunlar oynayan öğrencilerimiz parti sonunda yeni yıl pastasını hep birlikte kesti. 

Yeni yıl partisinin yanı sıra öğretmenlerimiz öğrencilerimizle sürpriz videolar hazırlayarak öğrencilerimizin aileleriyle paylaştı. 

Müzik öğretmenleri Özlem İnce eşliğinde "Yeni Yıla Merhaba" şarkısını seslendiren öğrencilerimizin performansını dinlemek için tıklayın. 

İngilizce öğretmenlerimiz, yeni yıl öncesinde öğrencilerimize yeni yıl dileklerini sordu.  Öğrencilerimizi dinlemek için tıklayın.

 

 

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat