Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

27.12.2022

Öğrencilerimiz Yılın İlk Portfolyo Sunumlarını Başarıyla Gerçekleştirdi

Hazırlık Grubu öğrencilerimiz, dönem boyunca tüm branşlarda öğrendikleri bilgilerden oluşturdukları portfolyolarını okulumuzda ağırladıkları ailelerine sundu.

Öğrencilerimiz Yılın İlk Portfolyo Sunumlarını Başarıyla Gerçekleştirdi

Dr. Sedat Üründül Anaokulu Hazırlık Grubu öğrencilerimiz, dönem boyunca tüm branşlarda öğrendikleri bilgilerden oluşturdukları portfolyolarını okulumuzda ağırladıkları ailelerine sundu. Karıncalar, uğur böcekleri ve ağaç evler temalarıyla gerçekleştirilen portfolyo dosyalarını ailelerine sunma imkanı yakalayan öğrencilerimizin heyecanı ve mutluluğu görülmeye değerdi. 
 
Gelişimleri hakkında öz değerlendirme yapma imkanı bulan öğrencilerimiz, aynı zamanda aileleriyle okulda eğitim yaşantılarına dair paylaşımda bulunmaktan büyük keyif aldılar.
 
 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat