Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

12.01.2023

Öğrencilerimiz Uluslararası Teşekkür Gününü Kutladı

Hazırlık Grubu öğrencilerimiz eTwinning ''A Small Child Says a Beautiful Word'' proje kapsamında Litvanya, Yunanistan, Romanya, İtalya ve Polonya ortak ülkelerimiz ile 11 Ocak Uluslararası Teşekkür Gününü (11th of January International Thank You Day) yaptıkları çeşitli çalışmalarla kutladılar.

Öğrencilerimiz Uluslararası Teşekkür Gününü Kutladı

Dr. Sedat Üründül Anaokulu Hazırlık Grubu öğrencilerimiz eTwinning ''A Small Child Says a Beautiful Word'' proje kapsamında Litvanya, Yunanistan, Romanya, İtalya ve Polonya ortak ülkelerimiz  ile 11 Ocak Uluslararası Teşekkür Gününü (11th of January International Thank You Day) yaptıkları çeşitli çalışmalarla kutladılar.

Öğrencilerimiz; hazırladıkları renkli mektup ve kartlarla Okul Müdürümüz İlkay Yılmaz'a, Müdür Yardımcılarımız, öğretmenlerimiz ve okulumuzda çalışan büyüklerine kalplerindeki sonsuz teşekkürlerini ilettiler.

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat