Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

21.12.2023

Öğrencilerimiz Ülkemizin En Köklü Sivil Denizcilik Okulu İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesini Gezdi

2023 UI GreenMetric Dünya Üniversite Sıralamasına göre Türkiye’nin 1, Dünya’nın ve Avrupa’nın 26. Yeşil Kampüsünde eğitim almanın ayrıcalığını yaşayan öğrencilerimiz İTÜ Maslak Kampüsünde yer alan, ülkemizin en eski ve en köklü sivil denizcilik okulu olan İTÜDF’yi gezme fırsatı buldu.

Öğrencilerimiz Ülkemizin En Köklü Sivil Denizcilik Okulu İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesini Gezdi

Dr. Sedat Üründül Anaokulu Hazırlık Grubu öğrencilerimiz, İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesini (İTÜDF) gezdi.

'2023 UI GreenMetric Dünya Üniversite Sıralamasına göre Türkiye’nin 1, Dünya’nın ve Avrupa’nın 26. Yeşil Kampüsünde eğitim almanın ayrıcalığını yaşayan öğrencilerimiz İTÜ Maslak Kampüsünde yer alan, ülkemizin en eski ve en köklü sivil denizcilik okulu olan İTÜDF’yi görme ve gezme fırsatı buldu.

Gezi sırasında fakültenin Ata Nutku Gemi Model Deney Laboratuvarı sorumlusu Doç. Dr. Devrim Bülent Danışman’dan gemilerin yapım aşamaları ve yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi alan öğrencilerimiz denizler ve gemiler ile ilgili merak ettikleri soruları da sorma fırsatı buldu.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat