Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

09.01.2023

Öğrencilerimiz Portfolyo Sunumlarını Başarıyla Gerçekleştirdi

Küçük ve Orta Grup öğrencilerimiz, dönem boyunca öğrendikleri bilgilerden oluşturdukları portfolyolarını okulumuzda ağırladıkları ailelerine sundu.

Öğrencilerimiz Portfolyo Sunumlarını Başarıyla Gerçekleştirdi

Dr. Sedat Üründül Anaokulu Küçük ve Orta Grup öğrencilerimiz, dönem boyunca öğrendikleri bilgilerden oluşturdukları portfolyolarını okulumuzda ağırladıkları ailelerine sundu.

Küçük grup öğrencilerimiz "Ağaç Evler" temasıyla ilgili yaptıkları etkinlikleri büyük bir öz güvenle ailelerine sundu. Orta grup öğrencilerimiz ise "Uğur Böcekleri" teması ve seçtikleri branş dersine ait etkinlikleri sergilediler. Her iki grupta da öğrencilerimizin heyecanı görülmeye değerdi.

Gelişimleri hakkında öz değerlendirme yapma imkanı bulan öğrencilerimiz, aynı zamanda aileleriyle okulda eğitim yaşantılarına dair paylaşımda bulunmaktan büyük keyif aldılar.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat