Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

05.10.2022

Öğrencilerimiz Kampüste Doğa Gezisi Gerçekleştirdi

Anaokulu öğrencilerimiz, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında İTÜ Ayazağa kampüsünde katıldığı doğa gezisinde, doğanın hayvanlara ev sahipliği yaptığını, doğayı ve hayvanları korumak için neler yapabileceğimizi ve onlara nasıl yardım edebileceklerini öğretmenleri ve arkadaşları ile tartışıp, incelemelerde bulundu.

Öğrencilerimiz Kampüste Doğa Gezisi Gerçekleştirdi

Dr. Sedat Üründül Anaokulu öğrencilerimiz, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında İTÜ Ayazağa kampüsünde arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikte bir doğa gezisine katıldı. Gezide öğrencilerimiz, doğanın hayvanlara ev sahipliği yaptığını, doğayı ve hayvanları korumak için neler yapabileceğimizi ve onlara nasıl yardım edebileceklerini öğretmenleri ve arkadaşları ile tartışıp, incelemelerde bulundu. 
 
Öğrencilerimiz yaptıkları doğa gezisinde, gezi sırasında toplumda nasıl hareket etmeleri gerektiğini, yayaların hangi trafik kurallarına uymaları gerektiğini ve sonbahar mevsiminin tabiat üzerindeki değişimini deneyimleyerek bilgilerini pekiştirdi. 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat