Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

09.06.2022

Öğrencilerimiz Global Action Days Katılım Sertifikalarını Aldı

Öğrencilerimiz, okulumuzda gerçekleştirilen etkinlikle destek verdikleri Global Action Days (Küresel Eylem Günleri) katılım sertifikalarını aldılar.

Öğrencilerimiz Global Action Days Katılım Sertifikalarını Aldı

Dr. Sedat Üründül Anaokulu öğrencilerimiz, okulumuzda gerçekleştirilen etkinliklere katılarak destek verdikleri Global Action Days (Küresel Eylem Günleri) katılım sertifikalarını aldılar. 
 
Öğrencilerimizi, sürdürülebilir bir dünya için 20-30 Nisan 2022 tarihleri arasında okulumuzda farklı temalarda gerçekleştirilen "Küresel Eylem Günleri" (Global Action Days) etkinliklerine katılarak küresel çevre hareketine destek oldu.
 
Küçük yaşlardan itibaren sosyal sorumluluk ve çevre bilinci kazanan öğrencilerimizin katıldığı etkinliklerle destek verdikleri Global Action Days (Küresel Eylem Günleri) etkinlik haberini okumak için tıklayın  

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat