Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

24.04.2024

Öğrencilerimiz Bayramlarını Coşkuyla, Heyecanla ve Mutlulukla Kutladı

Bugünün küçükleri, yarının büyükleri ​öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerimizde sahneledikleri şarkılar, şiirler ve neşeli danslar ile bayramlarını coşkuyla, heyecanla ve mutlulukla kutladı.

Öğrencilerimiz Bayramlarını Coşkuyla, Heyecanla ve Mutlulukla Kutladı

Dr. Sedat Üründül Anaokulu öğrencilerimiz, 23 Nisan'ı adına yakışır bir coşku ve mutlulukla kutladı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama törenimizde Genel Müdürümüz Nevzat Özkök, Yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz öğrencilerimizi kendilerine armağan edilmiş bu anlamlı günde öğrencilerimizi yalnız bırakmadı. İki oturumda gerçekleştirilen törende öğrencilerimiz 23 Nisan şarkıları, şiirleri ve neşeli danslar ile sahnedeydi. 

Cumhuriyetimizin Kurucusu Yüce Atatürk, en büyük eserim dediği demokratik, lâik, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'ni emanet ettiği bugünün küçükleri, yarının büyükleri ​öğrencilerimiz bayramlarını coşkuyla, heyecanla ve mutlulukla kutladı.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat