Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

27.03.2024

Minik Arılarımız Liseli Öğrencilerimizle Okulumuzda Buluştu

Minik arılarımız, Ekrem Elginkan Lisesi Humanity Sosyal Sorumluluk Projeleri Çevre Hakları Grubu abi ve ablalarını sınıflarında ağırladı, geri dönüşümün önemi, geri dönüşümün neden yapıldığı ve çevre konularıyla ilgili gerçekleştirilen sunumu büyük bir merakla ve ilgiyle dinledi.

Minik Arılarımız Liseli Öğrencilerimizle Okulumuzda Buluştu

Dr. Sedat Üründül Anaokulu öğrencilerimiz Ekrem Elginkan Lisesi Humanity Sosyal Sorumluluk Projeleri Çevre Hakları Grubu öğrencilerimizi okullarında ağırladı, geri dönüşümün önemi, geri dönüşümün neden yapıldığı ve çevre konularıyla ilgili gerçekleştirilen sunumu büyük bir merak ve ilgiyle dinledi. 

Sunumun ardından liseli büyükleri tarafından gerçekleştirilen oyunlu atölye çalışmalarına katılan minik arılarımız sunumda öğrendikleri bilgileri oyunlar yoluyla da pekiştirme fırsatı buldu. Etkinlik sonunda lise öğrencilerimizin kendileri için hazırladıkları hediyeleri alan minik arılarımız, liseli abi ve ablalarına teşekkür sertifikalarını takdim etti.

Öğrencilerimiz, erken yaşlardan itibaren anaokulumuzda öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz ulusal ve uluslararası projeler ile çevre bilinci kazanan ve yaşadığı dünyaya karşı duyarlı bireyler olarak yetiştiriliyor. 
 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat