Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

22.03.2024

Minik Arılarımız Dünya Su Gününde Su Konulu Sanat Çalışmaları ve Deneyler Yaptı

Okulumuzda sosyal sorumluluk bilinciyle yetiştirdiğimiz anaokulu öğrencilerimiz 22 Mart Dünya Su Günü kapsamında gerçekleştirilen etkinliklerle kutladı.

Minik Arılarımız Dünya Su Gününde Su Konulu Sanat Çalışmaları ve Deneyler Yaptı

Dr. Sedat Üründül Anaokulu öğrencilerimiz, suyun önemini vurgulamak ve su ile ilgili küresel sorunlara dikkat çekmek amacıyla Dünya Su Gününü çeşitli etkinliklerle kutladı.

Günün anlam ve önemine dair hikayelere, suyun önemini ve hayatımızdaki yerini vurgulayan deney çalışmalarına ve su konulu sanat çalışmaları yaptılar.

Okul-aile iş birliği kapsamında evde yaptıkları Dünya Su Günü konulu poster çalışmalarını ise arkadaşları ile paylaşaran öğrencilerimiz, keyifli ve öğretici etkinliklerle suyun hayatımızdaki önemine bir kez dikkat çektiler.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat