Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

13.09.2023

Minik Arılarımız Derslere Hızlı Bir Giriş Yaptı

Anaokulu öğrencilerimiz yeni eğitim öğretim yılına hızlı bir giriş yaparak sınıf etkinliklerinin yani sıra akademik ve sosyal gelişimlerini destekleyen İngilizce, satranç, görsel sanatlar, kodlama, drama, oyun ve hareket, müzik ve orff eğitimi derslerinde eğlenerek öğreniyor.

Minik Arılarımız Derslere Hızlı Bir Giriş Yaptı

Dr. Sedat Üründül Anaokulu öğrencilerimiz yeni eğitim öğretim yılına hızlı bir giriş yaparak sınıf etkinliklerinin yani sıra  akademik ve sosyal gelişimlerini destekleyen İngilizce, satranç, görsel sanatlar, kodlama, drama, oyun ve hareket,  müzik ve orff eğitimi derslerinde eğlenerek öğreniyor.  

Anaokulumuzda uygulanan gelişmiş eğitim programları ve etkinlikler aracılığı ile akademik ve sosyal yönden araştıran, sorgulayan bireyler yetiştirilmesi amaçlanmaktadır.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat