Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

16.05.2023

Küçük ve Orta Grup öğrencilerimiz GEMS Günü ve İngilizce Bahçe Oyunları Etkinliklerini Gerçekleştirdi.

Küçük ve Orta Grup öğrencilerimiz, okulumuzda gerçekleştirilen GEMS Günü ve İngilizce Bahçe Oyunlarında ailelerini ağırladı.

Küçük ve Orta Grup öğrencilerimiz GEMS Günü ve İngilizce Bahçe Oyunları Etkinliklerini Gerçekleştirdi.

Dr. Sedat Üründül Anaokulu Küçük ve Orta Grup öğrencilerimiz, okulumuzda gerçekleştirilen GEMS Günü ve İngilizce Bahçe Oyunlarında ailelerini ağırladı. Gerçekleştirilen etkinliklerde her öğrencimiz hem GEMS istasyonlarında okulda yaptıkları fen ve matematik etkinliklerini aileleri ile birlikte yaptılar hem de bahçede İngilizce oyunlar oynayarak keyifli dakikalar geçirdiler.

İngilizce derslerinde öğrencilerin aktif şekilde dahil olduğu etkinliklerin öğrenmeye olumlu etkisinden yola çıkılarak, İngilizce öğretmenlerimiz tarafından çoklu zeka kuramı ve farklı öğrenme stillerine hitap edecek şekilde hazırlanan bahçe oyunlarında öğrencilerimiz hem eğlenceli vakit geçirdiler hem de öğrendikleri bilgileri pekiştirme şansı buldular.

Etkinlik boyunca İngilizce yönerge alma, sorulan sorulara hedefe uygun şekilde cevap verme, oyun kurallarını anlama ve İngilizce diyalog kurma becerilerini de başarıyla sergileyen öğrencilerimiz ailelerinin takdirini topladılar.

Öğrencilerimiz erken yaşlarda yaşayarak bilgiyi keşfetmeyi ve nasıl kullanacağını öğrenmesine olanak sağlayan GEMS programı kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilerimiz bir yandan bilgi ve becerilerini sergilerken bir yandan da aileleri ile keyifli bir gün geçirdi.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat