Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Duyurular

29.04.2021

İlkokula Hazır Olmak Konulu Veli Seminerimiz 2 Mayıs'ta!

Dr. Sedat Üründül Anaokulu velilerimize yönelik olarak "İlkokula Hazır Olmak" konulu seminerimiz 2 Mayıs'ta zoom platformunda gerçekleştirilecek.

İlkokula Hazır Olmak Konulu Veli Seminerimiz 2 Mayıs'ta!

Hazırlık grubu velilerimize yönelik olarak gerçekleştirilecek olan "İlkokula Hazır Olmak" konulu veli seminerimizde Uzman Psikolog Funda Akkapulu Aydın konuğumuz olacak. 

Uzm. Klinik Psikolog Funda Akkapulu tarafından gerçekleştirilecek olan ilkokula hazırlık sürecindeki velilerimizin merak ettiği soruları cevaplamayı amaçladığımız seminerde "Çocuklarımız ilkokula başlamaya hazır mı?", "Hazır olmak için gerekli olan beceriler nelerdir?", "Yeni dönemde ilkokula uyum sürecini nasıl yönetebilirsiniz?" gibi konu başlıkları konuşulacak. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat