Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

03.06.2024

Hazırlık Grubu Öğrencilerimizi İlkokula Uğurladık

Anaokulu Hazırlık Grubu öğrencilerimiz, okulumuzda gerçekleştirilen sertifika töreniyle anaokuluna veda etti. Tören sonrası okul bahçemizde gerçekleştirdiğimiz şenlikte tüm öğrencilerimiz bu özel günü mutlulukla kutladı.

Hazırlık Grubu Öğrencilerimizi İlkokula Uğurladık

Dr. Sedat Üründül Anaokulu Hazırlık Grubu öğrencilerimiz, okulumuzda gerçekleştirilen sertifika töreniyle anaokuluna veda etti. 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan törenimizin açılış konuşmasını Okul Müdürümüz İlkay Yılmaz gerçekleştirdi. Müdürümüz, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ederek başladığı konuşmasında Hazırlık Grubu öğrencilerimize şu sözlerle veda etti: "Cumhuriyetin kazanımlarına, laikliğe, demokrasiye inanan kuşağın en genç temsilcilerisiniz. Kazandığınız değerleri ülkenizle paylaşmaya hazır olduğunuza güvenerek sizleri uğurluyoruz. Daima ileri bakın, asla pes etmeden yolunuza devam edin! İyilik, dürüstlük, sevgi, saygı ve merhamet hep sizinle olsun! Aydınlık geleceğinizde, Mustafa Kemal Atatürk'ün ilke ve devrimleri rehberiniz olsun, onun yolunda yürüyün. Yolunuz aydınlık, şansınız bol, yolunuz açık olsun."

Törende öğrencilerimiz mezuniyet sertifikalarını öğretmenlerinden aldı. Tören sonrası okul bahçemizde gerçekleştirdiğimiz şenlikte tüm öğrencilerimiz keyifli bir gün geçirdi ve bu özel günü mutlulukla kutladı.

Anaokuluna veda ederek ilkokul yaşamlarına başlayacak olan öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyor, emekleri için öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

 

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat