Haberler

13.06.2022

Hazırlık Grubu Öğrencilerimizi İlkokula Gururla Uğurladık

Dr. Sedat Üründül Anaokulu Hazırlık Grubu öğrencilerimizi okulumuzda gerçekleştirdiğimiz “Sertifika Töreni” ile ilkokula gururla uğurladık.

Hazırlık Grubu Öğrencilerimizi İlkokula Gururla Uğurladık

Dr. Sedat Üründül Anaokulu Hazırlık Grubu öğrencilerimizi okulumuzda gerçekleştirdiğimiz “Sertifika Töreni” ile ilkokula gururla uğurladık.

Yönetim Kurulu Murahhas Üyemiz Prof. Dr. Lerzan Özkale, Okul Müdürümüz İlkay Yılmaz, yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin katılımıyla gerçekleştirilen törenimiz saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

Törende konuşan Yönetim Kurulu Murahhas Üyemiz Prof. Dr. Lerzan Özkale, ilkokul yaşamlarını başlayacak olan öğrencilerimizi, ailelerini ve öğretmenlerimizi kutlayarak öğrencilerimize başarı dileklerini iletti.

Okul Müdürümüz İlkay Yılmaz konuşmasında anaokulumuzdaki eğitim öğretim yaşantılarını başarıyla tamamlayarak ilkokula adım atacak öğrencilerimize yönelik yaptığı konuşmasında duygusal anlar yaşandı.

Konuşmaların ardından öğrencilerimiz sertifikilarını öğretmelerinden teslim aldı. Pluton sınıfından öğrencimiz Ayşe Şebnem Kalkavan İTÜ Marşında arkadaşlarına kemanı ile eşlik etti.

 Sertifika töreni sonrası öğrencilerimiz sahnedeledikleri vals gösterisiyle beğeni topladı. Vals gösterisinin ardından mezuniyet şarkılarını seslendiren öğrencilerimiz “Hayat Bayram Olsa” şarkısını işaret diliyle seslendirdi. Mezuniyet şarkılarının ardından öğrencilerimiz keplerini havaya atarak ilkokula geçişlerini kutladı.

Sevgili öğrencilerimiz, biliyoruz ki sizler Cumhuriyetin kazanımlarına, laikliğe, demokrasiye inanan kuşağın en genç temsilcilerisiniz. Kazandığınız değerleri ülkenizle paylaşmaya hazır olduğunuza güvenerek, sizleri uğurluyoruz.  Yolunuz açık olsun sevgili çocuklar, burada mutlu olduğunuz kadar hayatta da mutlu olun, başarı hiç peşinizi bırakmasın.

Öğrencilerimizin coşkusuna ortak olan velilerimize ve öğrencilerimizi bugünlere getiren öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat