Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

18.10.2023

Erasmus Days Etkinliklerimizi Gerçekleştirdik

Anaokulumuzda, 9-13 Ekim haftası boyunca Erasmus Days etkinlikleri gerçekleştirildi. Bu etkinlikler kapsamında, öğrencilerimiz evde hazırladıkları ülke posterlerini ve bayraklarını arkadaşları ile paylaştılar. Erasmus+ projesine ait olan hikayeler İngilizce öğretmenlerimiz tarafından okundu ve ortak ülkelerin oyunları oynandı

Erasmus Days Etkinliklerimizi Gerçekleştirdik

İTÜ GVO Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulumuzda, 9-13 Ekim haftası boyunca Erasmus Days etkinlikleri gerçekleştirildi. Bu etkinlikler kapsamında, öğrencilerimiz evde hazırladıkları ülke posterlerini ve bayraklarını arkadaşları ile paylaştılar.

Erasmus+ projesine ait olan hikayeler İngilizce öğretmenlerimiz tarafından okundu ve ortak ülkelerin oyunları oynandı. Farklı ülkelere ait görsellerden ve materyallerden oluşan "Erasmus Days Sergisi" hafta boyunca öğrencilerimiz tarafından ziyaret edildi. 2020-2023 tarihleri arasında dahil olunan Erasmus+ projesinin sonuçlarıni ve değerlendirmesini içeren öğretmen bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat