Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

07.11.2023

Cumhuriyetimizin En Genç Temsilcileri ile 100. Yılı Coşkuyla Kutladık

Cumhuriyetimizin en genç temsilcileri anaokulu öğrencilerimiz ile Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılını kutladığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenimizi Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Güngör Evren, Genel Müdürümüz Nevzat Özkök, Okul Müdürümüz, yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirdik.

Cumhuriyetimizin En Genç Temsilcileri ile 100. Yılı Coşkuyla Kutladık

İTÜ GVO Dr. Sedat Üründül Anaokulu ailesi olarak Cumhuriyetimizin en genç temsilcileri anaokulu öğrencilerimiz ile Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılını kutladığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenimizi Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Güngör Evren, Genel Müdürümüz Nevzat Özkök, Okul Müdürümüz, yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirdik.

​Bağımsız ve demokratik bir Cumhuriyeti bizlere bırakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e ve Cumhuriyetimizin tüm kahramanlarına minnetlerimizi sunuyoruz.

Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun!


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat