Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

26.06.2023

Anaokulumuz Ödüllü 4 eTwinning Projesiyle Avrupa Kalite Ödülüne Layık Görüldü

Anaokulumuz, ödüllü 4 eTwinning projesiyle, eTwinning Avrupa Kalite Etiketi (eTwinning European Quality Label) almaya hak kazandı.

Anaokulumuz Ödüllü 4 eTwinning Projesiyle Avrupa Kalite Ödülüne Layık Görüldü

Dr. Sedat Üründül Anaokulumuz, ödüllü 4 eTwinning projesiyle, eTwinning Avrupa Kalite Etiketi (eTwinning European Quality Label) almaya hak kazandı. 
 
 Okulumuzda yürütülen ve daha önce eTwinning Ulusal Kalite Etiketi alan Art Helps to Know the World,  A Smile is Universal Language,  Mathematicks in Nature,  You feel... I feel! projeleri bir kez daha ödüle layık görülerek eTwinning European Quality Label etiketini kazandı. 

Avrupa Birliği tarafından mayıs ayında 2023-2024 eTwinning Okul Etiketi (eTwinning School Label) ile ödüllendirilen Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulumuz, Dr. Sedat Üründül Anaokulumuz, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılında 2, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında 8 ve 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılında 6 eTwinning projesini hayata geçirdi.
 
Avrupa'daki okullar için oluşturulmuş ve Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullar arasındaki iletişimi, iş birliğini geliştirerek proje yapmayı ve proje geliştirmeyi hedefleyen bir bir topluluk olan eTwinning platformu kapsamında çalışmalarını yürüten ve eTwinning School Label ödülüne layık görülmenin haklı gururunu yaşayan Dr. Sedat Üründül Anaokulumuz, 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında okulumuz adına yürütülen ve  3-6 yaş grubu öğrencileri için eTwinning faaliyetleri kapsamında gerçekleştirdiği doğa farkındalığı, çevre bilinci oluşturmayı amaçlayan “Canlı Ansiklopedim” projesi Ulusal Kalite Etiketi’ne layık görülmüştü.  2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında ise okulumuzda yürütülen 6 eTwinning projesi ile Ulusal Kalite Etiketi kazanmıştı.  
 
Okullarımızın uluslararasılaşma politikaları doğrultusunda yoğun bir emekle çalışarak başarılı projeleri hayata geçirerek uluslararası ödüllerin okulumuza kazandırmasını sağlayan Okul Müdürümüz İlkay Yılmaz'ı ve emeği geçen tüm öğretmenlerimizi kutluyor, nice başarılar diliyoruz.

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat