Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

06.04.2022

Anaokulumuz Erasmus+ Stratejik Okul Ortaklıkları Proje Ziyareti İçin İtalya'da!

Dr. Sedat Üründül Anaokulu olarak ortağı olduğumuz “Happy children’s build self confidence through games and stories” Erasmus+ Ana Eylem 2 Stratejik Ortaklıklar Projeleri kapsamında ortak okulumuza proje ziyareti için İtalya'dayız!

Anaokulumuz Erasmus+ Stratejik Okul Ortaklıkları Proje Ziyareti İçin İtalya'da!

Dr. Sedat Üründül Anaokulu olarak ortağı olduğumuz  “Happy children’s build self confidence through games and stories”  Erasmus+ Ana Eylem 2 Stratejik Ortaklıklar Projeleri kapsamında  Anaokulu Bölüm Başkanımız Emine Şahin, İngilizce Bölüm Başkanımız Nalan Yaylı ve Anaokulu Öğretmenimiz Didem Sayır İtalya Palermo'da bulunan ortak okulumuzda proje ziyaretindeler. 
 
I.C Carduccı-Gramscı'de; Romanya, İtalya, İspanya, Slovenya ve Portekiz okul ortaklarımızla eğitim programları, proje geliştirme ve ilerleme faaliyetlerini değerlendirerek, gözlemlerde bulunacak olan ekibimize başarılar diliyoruz.

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat