Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

29.11.2023

Anaokulumuz 7 eTwinning Projesiyle Ulusal Kalite Etiketine Layık Görüldü

2022-2023 Eğitim Öğretim yılında Anaokulumuzda yürütülen eTwinning projelerinin tamamı ulusal kalite etiketine layık görüldü.

Anaokulumuz 7 eTwinning Projesiyle Ulusal Kalite Etiketine Layık Görüldü

Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulumuzda yürütülen etwinning projelerinin tamamı ulusal kalite etiketi almaya hak kazandı.2022-2023 Eğitim Öğretim yılında okulumuzda yürütülen eTwinning projelerinin tamamı Ulusal Kalite Etiketi ile ödüllendirildi.

Müdür Yardımcımız Emine Şahin Children's World projesiyle, öğretmenlerimizden Buse Duru The Dot, Our Hungry Caterpillar ve My School Tree projeleriyle, Gülşen Şahin Friends with Nature isimli projesiyle, Gülenay Özçelik Friends with Nature projesiyle, Selma Çakıcı ise The Dot projesiyle Ulusal Kalite Etiketi kazandı.

Avrupa'daki okullar için oluşturulmuş ve Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullar arasındaki iletişimi, iş birliğini geliştirerek proje yapmayı ve proje geliştirmeyi hedefleyen bir topluluk olan eTwinning platformu kapsamında çalışmalarını yürüten ve Ulusal Kalite Etiketi kazanmanın haklı gururunu yaşayan Dr. Sedat Üründül Anaokulumuz, geçtiğimiz yıl ödüllü (daha önce eTwinning Ulusal Kalite Etiketi alan) 4 eTwinning projesiyle, eTwinning Avrupa Kalite Etiketi (eTwinning European Quality Label) almaya hak kazanmıştı.

Avrupa Birliği tarafından mayıs ayında 2023-2024 eTwinning Okul Etiketi (eTwinning School Label) ile ödüllendirilen Özel Dr. Sedat Üründül Anaokulumuz, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılında 2, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında 8 ve 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılında 6 eTwinning projesini hayata geçirdi.

Emeği geçen tüm öğretmenlerimizi kutluyor, nice başarılar diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat