Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

28.05.2024

Anaokulu Orta Grup Öğrencilerimiz İTÜ Maslak Kampüsünü Gezdi

Orta Grup öğrencilerimiz, hem okullarının bulunduğu kampüsü daha yakından tanımak hem de ilkbahar mevsimini doğada gerçekleşen değişimleri gözlemlemek amacıyla İTÜ Maslak Kampüsü içinde gerçekleştirilen geziye katıldı.

Anaokulu Orta Grup Öğrencilerimiz İTÜ Maslak Kampüsünü Gezdi

Dr. Sedat Üründül Anaokulu Orta Grup öğrencilerimiz, hem okullarının bulunduğu kampüsü daha yakından tanımak hem de ilkbahar mevsimini doğada gerçekleşen değişimleri gözlemlemek amacıyla İTÜ Maslak Kampüsü içinde gerçekleştirilen geziye katıldı. 

Doğa ve tabiat sevgisi aşılayarak yetiştirdiğimiz minik arılarımız, gezi esnasında birbirinden renkli çiçekleri, çeşitli ağaçları inceyerek keyifli bir gün geçirdi.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat