Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

12.06.2023

Anaokulu Öğrencilerimizi İlkokula Gururla Uğurladık

Anaokulu Hazırlık grubu öğrencilerimizi Genel Müdürümüz Nevzat Özkök, yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz törende ilkokula gururla uğurladık.

Anaokulu Öğrencilerimizi İlkokula Gururla Uğurladık

Dr. Sedat Üründül Anaokulu Hazırlık grubu öğrencilerimizi Genel Müdürümüz Nevzat Özkök, yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz törende ilkokula gururla uğurladık.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan törenimizde öğrencilerimiz için duygulandıran bir veda konuşması yapan Okul Müdürümüz İlkay Yılmaz şunları söyledi: "Anaokulunda edindiğiniz yetkinliklere bundan sonraki eğitim hayatınızda binlercesini ekleyecek kendinize ve ülkenize çok güzel başarı hikayeleri sunacaksınız. Şüphesiz. Sevgili Çocuklar; Daima ileri bakın, asla pes etmeden yolunuza devam edin. İyilik, dürüstlük, sevgi ve saygı hep sizinle olsun. Aydınlık bir gelecekte Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimleri rehberiniz olsun, O’nun yolunda yürümeye devam edin. Yolunuz aydınlık, şansınız bol, bahtınız açık olsun. Gelecek sizlere emanet."

Sertifika töreninde öğrencilerimiz, mezuniyet belgelerini öğretmenlerinden aldı. Tören sonunda kep atan minik arılarımız, arkadaşları ile seslendirdikleri neşeli neşeli şarkılar eşliğinde dans ederek anaokulu mezuniyetlerini kutladı.

Tören sonrası okul bahçemizde gerçekleştirdiğimiz şenlikte tüm öğrencilerimiz keyifli bir gün geçirdi.

Okul öncesi eğitimlerini başarıyla tamamlayarak ilkokula adım atacak olan öğrencilerimizi kutluyor, aydınlık bir gelecek diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat