Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

03.01.2023

Anaokulu Öğrencilerimiz Sabancı Müzesini Gezdi

Hazırlık grubu öğrencilerimiz, Sakıp Sabancı Müzesinde bulunan "Modernizmin İzinde Türk Resmi" konulu resim sergisini gezdiler.

Anaokulu Öğrencilerimiz Sabancı Müzesini Gezdi

​Dr. Sedat Üründül Anaokulu Hazırlık grubu öğrencilerimiz, Sakıp Sabancı Müzesinde bulunan "Modernizmin İzinde Türk Resmi" konulu  resim sergisini gezdiler. Resim türleri hakkında bilgi sahibi olan öğrencilerimiz farklı eserleri yakından inceleme fırsatı buldular.

Gözlem, eleştirel düşünme, sonuç çıkarma, yaratıcılık gibi becerilerinin geliştirilmesinde önemli bir rol oynayan müze gezisi deneyimiyle, öğrencilerimiz aynı zamanda sergilenen eserleri görme, o havayı hissetme, yaşama ve gözlem yapma imkanı buldu. Farklı bir atmosferde bulunma deneyimi yaşayan öğrencilerimiz müze gezmenin kurallarını, müze gezisinde neler yapılması ve nasıl davranılması gerektiğini öğrendi.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat