Kadromuz

Akademik Kadro


Müdür ve Müdür Yardımcılarımız

İlkay Yılmaz
Okul Müdürü

E-posta Adresi: ilkay.yilmaz@itugvo.k12.tr

İlkay Yılmaz
Canan Erdem
Müdür Yardımcısı

canan.erdem@itugvo.k12.tr 

Canan Erdem
Sultan Polat Kaçan
Müdür Yardımcısı

sultan.kacan@itugvo.k12.tr

Sultan Polat Kaçan
Ersin Tepret
Müdür Yardımcısı

ersin.tepret@itugvo.k12.tr 

Ersin Tepret

Bölüm/Zümre Başkanlarımız

Alin Onar
Uzman Klinik Psikolog ve PDR Bölüm Başkanı

alin.onar@itugvo.k12.tr 

Alin Onar
Didem Sayır
Plüton Sınıfı Öğretmeni ve Hazırlık Grubu Zümre Başkanı

didem.sayir@itugvo.k12.tr

Didem Sayır
Gülden Eray
Dünya Sınıfı Öğretmeni ve Orta Grup Zümre Başkanı

gulden.eray@itugvo.k12.tr

Gülden Eray
Emine Şahin
Venüs Sınıfı Öğretmeni ve Küçük Grup Zümre Başkanı

emine.sahin@itugvo.k12.tr

Emine Şahin

Öğretmenlerimiz

Melek Uygun
Plüton Sınıfı Öğretmeni

melek.uygun@itugvo.k12.tr

Melek Uygun
Biyanka Peksezer
Jüpiter Sınıfı Öğretmeni

biyanka.peksezer@itugvo.k12.tr

Biyanka Peksezer
Seda Erat Boztepe
Jüpiter Sınıfı Öğretmen

seda.boztepe@itugvo.k12.tr

Seda Erat Boztepe
Tuba Yurt Afşar
Satürn Sınıfı Öğretmeni

tuba.yurt@itugvo.k12.tr

Tuba Yurt Afşar
Özge Gülizar Çiftçi
Satürn Sınıfı Öğretmeni

ozge.ciftci@itugvo.k12.tr

Özge Gülizar Çiftçi
Nilüfer Hürer
Neptün Sınıfı Öğretmeni

nilufer.hurer@itugvo.k12.tr

Nilüfer Hürer
Cansu Tan
Neptün Sınıfı Öğretmeni

cansu.tan@itugvo.k12.tr

Cansu Tan
Gözde Çulfa
Uranüs Sınıfı Öğretmeni 

gozde.culfa@itugvo.k12.tr

Gözde Çulfa
Dilek Uysal
Uranüs Sınıfı Öğretmeni 

dilek.uysal@itugvo.k12.tr

Dilek Uysal
Berna Yavuz
Galaksi Sınıfı Öğretmeni 

berna.yavuz@itugvo.k12.tr

Berna Yavuz
Simay Şahin
Galaksi Sınıfı Öğretmeni

simay.sahin@itugvo.k12.tr

Simay Şahin
Gamze Tıkan
Dünya Sınıfı Öğretmeni

gamze.tikan@itugvo.k12.tr

Gamze Tıkan
Ezgi Parlak
Nova Sınıfı Öğretmeni

 ezgi.parlak@itugvo.k12.tr

Ezgi Parlak
Derya Ölmez
Nova Sınıfı Öğretmeni

derya.olmez@itugvo.k12.tr

Derya Ölmez
Selma Çakıcı
Mars Sınıfı Öğretmeni

selma.cakici@itugvo.k12.tr

Selma Çakıcı
Damla Kurt
Mars Sınıfı Öğretmeni

damla.kurt@itugvo.k12.tr

Damla Kurt
Aysun Balkan Bilgen
Delta Sınıfı Öğretmeni

aysun.bilgen@itugvo.k12.tr

Aysun Balkan Bilgen
Buse Duru
Delta Sınıfı Öğretmeni

buse.duru@itugvo.k12.tr

Buse Duru
Burcu Tahmaz
Alfa Sınıfı Öğretmeni

burcu.tahmaz@itugvo.k12.tr

Burcu Tahmaz
Selay Bekçi
Alfa Sınıfı Öğretmeni

selay.bekci@itugvo.k12.tr

Selay Bekçi
  Gülşen Şahin
Venüs Sınıfı Öğretmeni 

gulsen.sahin@itugvo.k12.tr

   Gülşen Şahin
Damla Taner
Merkür Sınıfı Öğretmeni

damla.taner@itugvo.k12.tr

Damla Taner
S. Gizem Arslan
Merkür Sınıfı Öğretmeni

sadiye.yazgac@itugvo.k12.tr

S. Gizem Arslan
Nazlı Seçilir
Atlas Sınıfı Öğretmeni

nazli.secilir@itugvo.k12.tr

 Nazlı Seçilir
Emine Karakaş
Atlas Sınıfı Öğretmeni

emine.karakas@itugvo.k12.tr

Emine Karakaş
Duygu Bekli
Okul Öncesi Eğitimi Öğretmeni

duygu.bekli@itugvo.k12.tr

Duygu Bekli
Nalan Yaylı
İngilizce Öğretmeni ve Hz. Grubu Düzey Sorumlusu

nalan.yayli@itugvo.k12.tr

  Nalan Yaylı
Şeyda Tunca Yıkılgan
İngilizce Öğretmeni ve Orta Grup Düzey Sorumlusu

seyda.tunca@itugvo.k12.tr

Şeyda Tunca Yıkılgan
Şevin Parlak Şen
İngilizce öğretmeni ve Küçük Grup Düzey Sorumlusu

sevin.sen@itugvo.k12.tr

Şevin Parlak Şen
Sena Bıçaksız
İngilizce Öğretmeni

sena.bicaksiz@itugvo.k12.tr

Sena Bıçaksız
Bircan Ay
İngilizce Öğretmeni

bircan.ay@itugvo.k12.tr

Bircan Ay
Mary L. Tükenmez
İngilizce Öğretmeni

mary.town@itugvo.k12.tr

Mary L. Tükenmez
Melanie Jafernejad
İngilizce Öğretmeni

melanie.jafernejad@itugvo.k12.tr

Melanie Jafernejad
Özlem İnce
Müzik Öğretmeni

özlem.ince@itugvo.k12.tr

Özlem İnce
Beste Işıklı
Görsel Sanatlar Öğretmeni

beste.isikli@itugvo.k12.tr

Beste Işıklı
Pınar Özaydın
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

pinar.ozaydin@itugvo.k12.tr

Pınar Özaydın
Gözde Aksu
Beden Eğitimi Öğretmeni

gozde.aksu@itugvo.k12.tr

Gözde Aksu
Osman Taflan
Beden Eğitimi Öğretmeni

osman.taflan@itugvo.k12.tr

Osman Taflan
Petek Sözeri
Drama Usta Öğreticisi

petek.sozeri@itugvo.k12.tr

Petek Sözeri
R. Ali Sunar
Satranç Usta Öğreticisi

ali.sunar@itugvo.k12.tr

R. Ali Sunar
Belgin Öztürk
Bale Usta Öğreticisi

belgin.ozturk@itugvo.k12.tr

Belgin Öztürk
Cem Metin
Modern Dans Usta Öğreticisi

cem.metin@itugvo.k12.tr

Cem Metin
Ayşe Cura
Psikolog

ayse.cura@itugvo.k12.tr 

Ayşe Cura
Hilal Yıldızhan
Psikolog

hilal.yildizhan

Hilal Yıldızhan
Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat