Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Kadromuz

Akademik Kadro


Müdür ve Müdür Yardımcılarımız

İlkay Yılmaz
Okul Müdürü

E-posta Adresi: ilkay.yilmaz@itugvo.k12.tr

İlkay Yılmaz
Emine Şahin
Müdür Yardımcısı

emine.sahin@itugvo.k12.tr

Emine Şahin
Ersin Tepret
Müdür Yardımcısı

ersin.tepret@itugvo.k12.tr 

Ersin Tepret

Bölüm/Zümre Başkanlarımız

Berna Yavuz
Anaokulu Bölüm Başkanı / Plüton Sınıfı Öğretmeni

berna.yavuz@itugvo.k12.tr

Berna Yavuz
Nalan Yaylı
İngilizce Bölüm Başkanı

nalan.yayli@itugvo.k12.tr 

Nalan Yaylı

Öğretmenlerimiz

Alin Onar
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

alin.onar@itugvo.k12.tr 

Alin Onar
Gamze Nur Ayyıldız
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

gamzenur.ayyildiz@itugvo.k12.tr

Gamze Nur Ayyıldız
Ceren Arslan
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

ceren.arslan@itugvo.k12.tr 

Ceren Arslan
Gülşen Şahin
Merkür Sınıfı Öğretmeni

gulsen.sahin@itugvo.k12.tr

Gülşen Şahin
Eda Aznevi
Merkür Sınıfı Öğretmeni

eda.aznevi@itugvo.k12.tr

Eda Aznevi
Selma Çakıcı
Atlas Sınıfı Öğretmeni

selma.cakici@itugvo.k12.tr

Selma Çakıcı
Nensi Dingillioğlu
Atlas Sınıfı Öğretmeni

nensi.dingillioglu@itugvo.k12.tr

Nensi Dingillioğlu
S. Gizem Arslan
Alfa Sınıfı Öğretmeni

sadiye.yazgac@itugvo.k12.tr

S. Gizem Arslan
Aleynanur Çalışır
Alfa Sınıfı Öğretmeni

aleynanur.calisir@itugvo.k12.tr

Aleynanur Çalışır
Gülenay Özçelik
Delta Sınıfı Öğretmeni

gulenay.ozcelik@itugvo.k12.tr

Gülenay Özçelik
Merve Şener
Delta Sınıfı Öğretmeni

merve.sener@itugvo.k12.tr

Merve Şener
Ilgın Ünal
Mars Sınıfı Öğretmeni

ilgin.unal@itugvo.k12.tr 

Ilgın Ünal
Büşra Yıldız
Mars Sınıfı Öğretmeni

busra.yildiz@itugvo.k12.tr 

Büşra Yıldız
Zeliha Buket Yalçın
Plüton Sınıfı Öğretmeni

buket.yalcin@itugvo.k12.tr 

 Zeliha Buket Yalçın
Aslıhan Gül
Jüpiter Sınıfı Öğretmeni

aslihan.gul@itugvo.k12.tr

Aslıhan Gül
Tuğçe Büşra Karakaş
Jüpiter Sınıfı Öğretmeni

tugce.karakas@itugvo.k12.tr

Tuğçe Büşra Karakaş
Damla Kurt
Satürn Sınıfı Öğretmeni

damla.kurt@itugvo.k12.tr

Damla Kurt
Tuğçe Üzülmez
Satürn Sınıfı Öğretmeni

tugce.uzulmez@itugvo.k12.tr

Tuğçe Üzülmez
Seda Erat Boztepe
Neptün Sınıfı Öğretmeni

seda.boztepe@itugvo.k12.tr

Seda Erat Boztepe
Tuba Çevik Aydın
Neptün Sınıfı Öğretmeni

tuba.cevikaydin@itugvo.k12.tr

Tuba Çevik Aydın
Hatice Promet
Uranüs Sınıfı Öğretmeni

hatice.promet@itugvo.k12.tr

Hatice Promet
Alis Şarklı Tahmizoğlu
Uranüs Sınıfı Öğretmeni

alis.sarklitahmizoglu@itugvo.k12.tr

Alis Şarklı Tahmizoğlu
Büşra Yılmaz
Galaksi Sınıfı Öğretmeni

busra.yilmaz@itugvo.k12.tr

Büşra Yılmaz
Selvinaz Kısa
Galaksi Sınıfı Öğretmeni

selvinaz.kisa@itugvo.k12.tr

Selvinaz Kısa
Nazlı Kara Alpaga
Venüs Sınıfı Öğretmeni

nazli.alpaga@itugvo.k12.tr

Nazlı Kara Alpaga
Dilara Özbey
Venüs Sınıfı Öğretmeni

dilara.ozbey@itugvo.k12.tr

Dilara Özbey
Buse Duru
Okul Öncesi Öğretmeni

buse.duru@itugvo.k12.tr

Buse Duru
Selen Paşa
Okul Öncesi Usta Öğretici

selen.pasa@itugvo.k12.tr

Selen Paşa
Stephanie De La Cruz
İngilizce Öğretmeni

stephaniedela.cruz@itugvo.k12.tr

Stephanie De La Cruz
Melanie Jafernejad
İngilizce Öğretmeni

melanie.jafernejad@itugvo.k12.tr

Melanie Jafernejad
Ceren Özel
İngilizce Öğretmeni

ceren.ozel@itugvo.k12.tr

Ceren Özel
İpeksu Yağız
İngilizce Öğretmeni

ipeksu.yagiz@itugvo.k12.tr

İpeksu Yağız
Sena Nur Özkan
İngilizce Öğretmeni

senanur.ozkan@itugvo.k12.tr

Sena Nur Özkan
Osman Taflan
Beden Eğitimi Öğretmeni

osman.taflan@itugvo.k12.tr

Osman Taflan
Çiğdem Karaalp
Beden Eğitimi Öğretmeni

cigdem.karaalp@itugvo.k12.tr

Çiğdem Karaalp
Beste Işıklı
Görsel Sanatlar Öğretmeni

beste.isikli@itugvo.k12.tr

Beste Işıklı
Gamze Bakır Tanman
Müzik Öğretmeni

gamze.bakirtanman@itugvo.k12.tr 

Gamze Bakır Tanman
R. Ali Sunar
Satranç Öğretmeni

ali.sunar@itugvo.k12.tr

R. Ali Sunar
Cem Metin
Modern Dans Öğretmeni

cem.metin@itugvo.k12.tr

Cem Metin
Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat